Paliho Kapurková má väčšinu v Trenčianskom „parlamente“ !

Autor: Branislav Celler | 5.6.2011 o 22:33 | Karma článku: 9,11 | Prečítané:  3119x

Ak si prečítate tento nadpis ihneď si poviete, že to je dobrý vtip, že je to riadny nezmyslel. No na prvý pohľad to samozrejme aj tak vyzerá, ale realita je ( bohužiaľ ? ) taká. Nijako ináč sa totiž nedá pomenovať skutočnosť, že Paliho Kapurková má z 25 členného poslaneckého zboru 14 poslancov, čiže jasnú väčšinu 56 % poslancov.

 

Že tomu stále neveríte ? Odporúčam si pozrieť na stránke mesta - www.trencin.sk, televízne záznamy z rokovania mestského zastupiteľstva, prípadne sa porozprávať s ostatnými mestskými poslancami. Uvidíte ako jediný poslanec zvolený za spomínanú stranu doslova riadi 13 poslancov strany SMER ! A riadi doslova, nakoľko vydáva jasné pokyny svojim straníckym kolegom - Palinom Kapurkovým, kedy hlasovať za a kedy zase proti... A údajne ich takto riadi aj na ich zasadnutiach poslaneckého klubu, ktorého je pravidelným účastníkom ! Takže v Trenčíne strana zo slovenským politickým potenciálom na úrovni 0,0 %  riadi politického lídra so 47 % podporou voličov !!! Tak to je podľa mňa svetový unikát.

Aby sme to na záver povedali trošku veselšie, veď nakoniec ide o Veselú politickú stranu - jednoducho v Trenčíne mucha riadi slona.  Pozoruhodné na celej situácii je, že slonovi to vôbec nevadí a naďalej kráča cestou, ktorou ho vedie mucha, pričom ani mucha celkom presne nevie kam tá cesta vedie.....

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Po Zurianovi končí aj jeho zástupca. NAKA ostáva bez vedenia

Jurík dočasne viedol elitných policajtov už v roku 2018.


Už ste čítali?